Liverpool F.C

AKTUALNOŚCI

Shaqiri graczem meczu z Fulham Xherdan Shaqiri został wybrany przez fanów najlepszym piłkarzem Liverpoolu niedzielnego spotkania z Fulham. Szwajcar zebrał 56% głosów, wyprzedzając Andrew Robertsona (24%) a także Mo Salaha (9%).

Raport z wypożyczeń Herbie Kane zdobył dwie bramki i pomógł Doncaster Rovers uniknąć kompromitacji przeciwko Chorley w FA Cup. To były pierwsze trafienia pomocnika w profesjonalnej karierze. Szczególną uwagę przykuć mogło drugie trafienie, w związku z powyższym menedżer Rovers, Grant McCann, nie szczędził pochwał dla swojego zawodnika. Inny pomocnik, Ovie Ejaria, również ma za sobą pamiętny weekend. Piłkarz zaliczył asystę w wygranym 7:1 meczu ligowym z Motherwell. Inaczej sprawy potoczyły się dla Harry'ego Wilsona, Sheyi'ego Ojo i Adama Bogdana. Wilson i Ojo odnieśli porażki w sobotę, jako że Derby i Stade de Reims uległy odpowiednio Aston Villi i Saint-Etienne. Hibernian, w którym występuje Bogdan, przegrało 0:1 przeciwko Aberdeen.

Jokanović: Brak szacunku dla nas Boss Fullham powiedział wprost, co sądzi o nieuznanej przez sędziów bramce zdobytej przez Alexsandra Mitrovcia oraz o uznanej za prawidłową bramce Mohameda Salaha. Slaviša Jokanović uważa, że arbitrzy pokazali brak szacunku wobec jego zawodników, kiedy uznali za prawidłowego „absurdalnego” gola zdobytego przez Liverpool. The Reds kontynuują swój marsz bez porażki w Premier League. Wczoraj pokonali u siebie Fulham 2:0. Jednak goście są wściekli z powodu gola zdobytego przez Mohameda Salaha na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy spotkania. Egipcjanin wpisał się na listę strzelców po kontrataku, który nastąpił zaledwie 14 sekund po tym, jak gol Aleksandra Mitrovicia nie został uznany z powodu spalonego.